Partner serwisu
21 maja 2024

Klucz Sukcesu dla Mirosława Ikiera

Kategoria: XVII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Mirosław Ikier został kolejnym laureatem prestiżowej statuetki Klucza Sukcesu. Wyróżnienie wręczono podczas XVII Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, 21 maja br. w Jastrzębiej Górze.

Klucz Sukcesu dla Mirosława Ikiera

Klucz Sukcesu to statuetka przyznawana przez firmę BMP, w porozumieniu z Kapitułą, za szczególne osiągnięcia, zasługi, prace w zakresie rozwoju danej branży. Podczas poprzednich edycji konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym statuetki otrzymali m.in.: Wiesław Lach z Grupy Azoty S.A.,prof. Tadeusz Uhl z AGH, Tomasz Branicki z Rafinerii Gdańskiej czy Paweł Sierakowski z ANWIL S.A. I to właśnie on wygłosił okolicznościową laudację, przedstawiając pokrótce sylwetkę Mirosława Ikiera, dyrektora Wydziału Utrzymania Ruchu Produkcji – tegorocznego laureata nagrody (treść publikujemy poniżej).

Laudacja

Dzisiejszy Laureat jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu instalacji przemysłowych. Od początku swojej kariery datowanej na rok 1993, jako inspektor nadzoru i koordynator brał udział w przygotowaniu i realizacji wielu projektów remontowych. Wiele lat spędził na jednej z największych i najbardziej złożonych technicznie i technologicznie instalacji Krakingu Katalitycznego, przecierając ścieżki i wyznaczając nowe standardy w zakresie optymalizacji postojów remontowych. 

Od 2014 roku kieruje Wydziałem Utrzymania Ruchu Rafinerii i odpowiada za szeroko rozumiane zapewnienie bezpieczeństwa procesowego oraz wymagany poziomu niezawodności i dostępności majątku produkcyjnego w oparciu o najlepsze stosowane praktyki.

Lubiany i szanowany w swoim środowisku, zawsze gotów do pomocy i otwarty na nowe wyzwania, niezawodny jako fachowiec.

Powitajmy naszego Laureata nagrody Klucza Sukcesu: Dyrektor Wydziału Utrzymania Ruchu Produkcji w ORLEN S.A. – Mirosław Ikier.

 

Serdecznie gratulujemy!

***

Honorowym Gospodarzem konferencji, która odbywa się w dniach 20-22 maja br. w Jastrzębiej Górze jest Rafineria Gdańska Sp. z o.o. Organizatorem wydarzenia – firma BMP, wydawca m.in. czasopisma "Kierunek CHEMIA" i portalu kierunekCHEMIA.pl.

fot. BMP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ