Partner serwisu
11 marca 2024

Nowa stacja paliw MOYA w województwie podkarpackim

Kategoria: Aktualności

Sieć stacji paliw MOYA nieustannie się powiększa. Nowe obiekty w niebiesko-czerwonych barwach pojawiają się przy drogach krajowych i lokalnych, w aglomeracjach, dużych miastach oraz mniejszych miejscowościach. Na Podkarpaciu MOYA otworzyła dziś kolejną własną stację obsługową, która jest już 455 punktem w sieci. 

Nowa stacja paliw MOYA w województwie podkarpackim

Nowa stacja paliw MOYA w województwie podkarpackim znajduje się w miejscowości Nisko. Jest to obiekt w pobliżu parku handlowego, nastawiony na obsługę ruchu miejskiego i lokalnego. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony diesel ON MOYA Power oraz LPG. Wszystkie paliwa są najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat TankQ. Zmotoryzowani mają także do dyspozycji kompresor, odkurzacz oraz nowoczesną myjnię bezdotykową. 

Stacja paliw MOYA posiada świetnie wyposażony sklep typu convinience oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment, od produktów pierwszej potrzeby, po specjalistyczne artykuły motoryzacyjne. W przytulnej przestrzeni Caffe MOYA klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach i skorzystać z bogatej oferty posiłków i przekąsek, w tym chrupiących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko. Na stacji znajduje się ponadto kolektura LOTTO. 

Punkt czynny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe. Z okazji otwarcia w dniach 6-10 marca na klientów czekają atrakcyjne promocje, w tym rabaty na paliwo.  

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ