Partner serwisu
30 stycznia 2024

Na Wieczorze Chemików

Kategoria: XXX Sympozjum CHEMIA 2024

Pierwszy dzień 30. edycji sympozjum CHEMIA 2024 przeszedł już do historii. Jego zwieńczeniem był tradycyjnie Wieczór Chemików.

Na Wieczorze Chemików

Gości powitali: Józef Węgrecki, Członek Zarządu ds. Operacyjnych firmy ORLEN S.A. – Honorowego Gospodarza sympozjum,  Adam Grzeszczuk, właściciel firmy BMP oraz Mateusz Grzeszczuk, Prezes Zarządu BMP. Przedstawiciele organizatora sympozjum podziękowali również spółce ORLEN S.A. za pomoc w organizacji tegorocznej edycji, w której bierze udział prawie 450 osób.

Jubileuszowa edycja to okazja do wspomnień, ale i podziękowań dla osób, instytucji, które od lat angażują się w pomoc w organizowaniu sympozjum CHEMIA. To w znacznej mierze dzięki nim wydarzenie to jest jednym z największych spotkań branży chemicznej w Polsce. Pamiątkowe statuetki trafiły do partnerów merytorycznych sympozjum: Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku, Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Nowych Syntez Chemicznych, Sieci Badawczej Łukasiewicz - Instytutu Chemii Przemysłowej, SITPCHem Oddział Płock oraz do Jacka Kijeńskiego, Andrzeja Szczęśniaka i Czesława Bugaja.

Swój jubileusz 75-lecia istnienia świętuje w tym roku Grupa Azoty ZAK S.A. Dokładnie 1 stycznia 1949 roku weszło bowiem w życie Zarządzenie Ministra Przemysłu i Handlu o utworzeniu przedsiębiorstwa państwowego pod nazwą: Zakłady Przemysłu Azotowego „Kędzierzyn”. Z tej okazji statuetkę z gratulacjami od Adama Grzeszczuka - właściciela firmy BMP oraz Mateusza Grzeszczuka - Prezesa firmy BMP odebrał Artur Kopeć, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty ZAK S.A. Gratulujemy i życzymy spółce oraz jej pracownikom wielu sukcesów.

Gwiazdą Wieczoru Chemików był Andrzej Krzywy, wokalista zespołu De Mono.

 

 

 

fot. BMP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ