Partner serwisu
28 stycznia 2016

Za co Synthos dostał KLUCZ?

Kategoria: XXII Sympozjum CHEMIA 2016

Tradycyjna Gala Chemików zakończyła pierwszy dzień sympozjum Chemia 2016. Podczas wieczornej uroczystości redakcja magazynu „Chemia Przemysłowa” przyznała statuetkę Klucza Sukcesu firmie Synthos. Nagrodę odebrał Zbigniew Warmuz, wiceprezes zarządu firmy.

Za co Synthos dostał KLUCZ?

Nagrodę, Kapituła magazynu Chemia Przemysłowa przyznała za Centrum Badawczo-Rozwojowe Nowych Technologii w Oświęcimiu.

– Firma Synthos od lat wie, że zdobycie i utrzymanie ugruntowanej pozycji na rynku wymaga nie tylko osobistych predyspozycji, ale też wiedzy i doświadczenia. Sukcesy odnoszą Ci, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań i  potrafią wsłuchać się w potrzeby dzisiejszego rynku – mówił Jerzy Majchrzak, Dyrektor Departamentu Innowacji i Przemysłu w Ministerstwie Rozwoju wręczając statuetkę Klucza Sukcesu Zbigniewowi Warmuzowi, wiceprezesowi zarządu Synthos SA.

– Synthos konsekwentnie realizuje strategię w zakresie budowania wartości firmy poprzez wzrost innowacyjności, posiadając własne, nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe Nowych Technologii, które dziś chcemy nagrodzić statuetką Klucza Sukcesu – powiedział na zakończenie Jerzy Majchrzak i pogratulował kadrze menadżerskiej oraz wszystkim pracownikom Grupy: – Życzę dalszych sukcesów w prowadzonej działalności oraz satysfakcji z osiąganych wyników. Synthos, jak dawni Alchemicy w średniowieczu, czego się nie dotknie zamienia w złoto.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ