Partner serwisu
19 lipca 2023

Rafineria Gdańska Honorowym Gospodarzem kongresu

Kategoria: XVII Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej

Rafineria Gdańska została Honorowym Gospodarzem XVII Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej w Gdyni.

Przedstawiciel Rafinerii Gdańskiej Sp. z o.o., Adam Pilecki, koordynator ds. ochrony środowiska w Biurze Ochrony Środowiska wygłosi prezentację pt.: "Zarządzanie wodą - jak w organizacji wprowadzić właściwy system gospodarowania wodami?" w której podpowie m.in. jakie zabezpieczenia i rozwiązania przyjąć w prowadzonej działalności by wody nie zabrakło. Z kolei drugiego dnia poprowadzi debatę: "Dostępność zasobów wodnych a zapotrzebowanie człowieka".

Pierwszego dnia Kongresu, tj. 16 października będzie można zwiedzić zakład Honorowego Gospodarza - Rafinerię Gdańską. Ze względu na obostrzenia panujące na terenie zakładu, deklarację udziału prosimy zgłaszać najpóźniej do 4 października br. z podaniem numeru PESEL. Stosowne oświadczenie o powirzeniu danych osobowych można pobrać TUTAJ.

Organizatorem XVII Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej, który odbywa się 17-18 października 2023 r. w Gdyni jest firma BMP, wydawca m.in. czasopism "Chemia Przemysłowa", „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i „Kierunek Spożywczy” oraz portali: kierunekCHEMIA.pl, kierunekENERGETYKA.pl, kierunekSPOŻYWCZY.pl. Gospodarzami Honorowymi wydarzenia zostali: Rafineria Gdańska oraz Browar w Elblągu.

fot. Rafineria Gdańska
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ