Partner serwisu
22 lipca 2014

ANWIL Sponsorem Wielkiej Wagi

Kategoria: Chemia w sporcie

Na mocy podpisanej w marcu br. umowy sponsoringowej ANWIL rozpoczyna strategiczną współpracę z Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów. To pierwszy w historii Spółki projekt na poziomie sponsora generalnego kadry narodowej.

ANWIL Sponsorem Wielkiej Wagi

Polska firma po raz pierwszy
Zawarcie umowy sponsoringowej z ANWIL, to wydarzenie bez precedensu także dla Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. W swojej dziewięćdziesięcioletniej historii Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, po raz pierwszy porozumiał się z polską firmą w kwestii zaangażowania na poziome sponsora generalnego. Zgodnie z umową ANWIL będzie Generalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w Podnoszeniu Ciężarów we wszystkich kategoriach wiekowych. 

- Rozpoczęcie współpracy z firmą ANWIL, stanowi jedną z naszych najważniejszych decyzji ostatnich lat. Cieszymy się z pozyskania tak znaczącego i rozpoznawalnego sponsora, jakim jest włocławski ANWIL. Wierzę, że właśnie współpracując z takim sponsorem, jesteśmy w stanie sięgać po najwyższe laury we wszystkich kategoriach wiekowych -  powiedział Szymon Kołecki, prezes Polskiego Związków Podnoszenia Ciężarów.

Reprezentacja Polski
W reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy Kobiet i Mężczyzn znalazło się 7 pań – w kat. 48 kg Marzena Karpińska, w kat. 58 kg. Joanna Łochowska i Agata Grzegorek, w kat. 69 kg Patrycja Piechowiak, w kat. 75 kg Ewa Mizdal oraz w kat. + 75 kg Sabina Bagińska, Magdalena Pasko oraz 8 mężczyzn – w kat. 56 kg Dominik Kozłowski, w kat. 69 kg Damian Wiśniewski, w kat. 85 kg: Krzysztof Zwarycz, w kat. 94 kg: Tomasz Zieliński i Adrian Zieliński, w kat. 105 kg: Arkadiusz Michalski oraz w kat. + 105 kg Marcin Dołęga i Krzysztof Klicki.

 

Źródło: ANWIL

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ