Partner serwisu
29 maja 2020

NAJwyższa jakość na stacjach LOTOSU

Kategoria: Stacje paliw

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów regularnie przeprowadza szczegółowe kontrole polskich stacji paliw. W publikowanym w połowie maja raporcie stacje LOTOSU ponownie potwierdziły, że spełniają najwyższe standardy i zapewniają klientom produkty najwyższej jakości.

NAJwyższa jakość na stacjach LOTOSU

Testowane próbki musiały spełnić szereg różnych wymagań i zostały poddane wnikliwej weryfikacji. Kontrolerzy badają m.in. temperaturę zapłonu, prężność par, zawartość eterów, siarki czy tlenu.

W sumie spośród badanych przez UOKiK obiektów znalazło się 14 stacji funkcjonujących pod szyldem LOTOSU. Zgodnie z raportem, każdy z nich doskonale spełnia wymagania jakościowe dla paliw ciekłych określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r.

Inspekcję przeprowadzono w okresie od 8 do 29 lutego 2020 r.

– Najwyższa jakość paliw to dla nas priorytet. Niezmiennie dbamy o wszystkie parametry produktów opuszczających naszą rafinerię w Gdańsku. Kontrole przeprowadzane przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów są tego najlepszym potwierdzeniem. Zależy nam również na dalszym rozwoju i optymalizacji naszej sieci. Duży nacisk kładziemy m.in. na podnoszenie poziomu jakości obsługi na wszystkich stacjach działających pod szyldem LOTOSU – podkreśla Paweł Jan Majewski, prezes Zarządu Grupy LOTOS.

Wysokiej klasy parametry paliw LOTOS doceniają kierowcy. Co piąty kierowca przyznaje, że najchętniej tankuje na stacjach pomorskiego koncernu. Grupa LOTOS jest także jednym z liderów, jeżeli chodzi o liczbę obiektów i nieustannie poszerza swoją sieć. Na mapie Polski znajdziemy aż 506 punktów, w których kierowcy nie tylko napełnią bak, ale także korzystają z bogatej oferty gastronomicznej. LOTOS jest również wiceliderem w segmencie MOP (Miejsc Obsługi Pasażerów). W sieci koncernu działa obecnie 21 obiektów tego typu. Korzystają z nich kierowcy podróżujący autostradami A1, A2, A4, A6 oraz drogami ekspresowymi S3 czy S7.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ