Partner serwisu
20 lutego 2019

ZAPOWIEDŹ: XIII Konferencja WODA I ŚCIEKI W PRZEMYŚLE

Kategoria: Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej, XIII Konferencja Woda i Ścieki w Przemyśle

Optymalizacja i efektywność w gospodarce wodno-ściekowej, uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków i zagospodarowanie osadów to główne zagadnienia XIII Konferencji Woda i Ścieki w Przemyśle, która odbędzie się 2-3 października 2019 roku w hotelu Sheraton w Sopocie.

ZAPOWIEDŹ: XIII Konferencja WODA I ŚCIEKI W PRZEMYŚLE

Na XIII Konferencji Woda i Ścieki w Przemyśle, organizowanej w ramach Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej, specjaliści z zakładów przemysłowych i energetyki spotkają się, by wspólnie omówić problemy związane z gospodarką wodną-ściekową. Konferencja stworzy doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i prezentacji nowoczesnych rozwiązań i dostępnych technologii.

Do udziału w konferencji zaprasza organizator – firma BMP, wydawca magazynów "Chemia Przemysłowa" i "Energetyka Cieplna i Zawodowa", portali branżowych: www.kierunekchemia.pl, www.kierunekenergetyka.pl oraz Honorowy Gospodarz – Grupa LOTOS S.A. oraz PGE Energia Ciepła S.A.

Zapraszamy do relacji z poprzedniej edycji XII Konferencji Woda i Ścieki w Przemyśle, która odbyła się 24-25 września 2018 roku w Krakowie.

Więcej informacji już wkrótce.

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ