Partner serwisu
05 czerwca 2018

Rozpoczęcie XI Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Kategoria: XI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Dzisiaj, w Hotelu Mercure Centrum w Gdyni rozpoczęła się XI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym.

Rozpoczęcie XI Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Sympozjum otworzyli: Adam Grzeszczuk – Prezes Zarządu BMP, Jarosław Kawula – Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji i Handlu, Grupa LOTOS S.A., Artur Kopeć – Członek Zarządu, Grupa Azoty S.A. oraz prof. dr hab. inż. Bożenna Kawalec-Pietrenko – Prezes Pomorskiej Rady FSNT NOT w Gdańsku, Wiceprezes Zarządu Głównego SITPChem.

Witam wszystkich serdecznie na XI Konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym. Podczas tego sympozjum będziemy wymieniać się doświadczeniami, również negatywnymi, z których wyciągniemy wnioski na przyszłość. Prewencja, predykcja, bezpieczeństwo, rozwój, innowacyjność, przemysł 4.0, Internet Rzeczy - to słowa klucze, które będą wciąż obecne podczas dwóch dni obrad - powiedział Adam Grzeszczuk, Prezes BMP.

Ta konferencja ma swoją tradycję i renomę. Widać, że istnieje potrzeba rozmawiania o remontach i o utrzymaniu ruchu w przemyśle chemicznym. W UR i remontach z biegem lat zmieniają się akcenty. 5 lat temu podczas edycji tej konferencji rozmawialiśmy o zabezpieczeniach, uszczelnieniach. Dziś nasz stan postrzegania tego obszaru się zmienił. Obecnie istotny jest przemysł 4.0, innowacyjność - stwierdził Artur Kopeć, Członek Zarządu, Grupa Azoty S.A.

Witam wszystkich w imieniu Honorowego Gospodarza tej konferencji. Celem tego sympozjum jest m.in. zastanowienie się nad tym jak utrzymać w najlepszym stanie technicznym aparaturę chemiczną. Życzę owocnych obrad i wymiany doświadczeń - dodał Jarosław Kawula, Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji i Handlu, Grupa LOTOS S.A.

W czasie konferencji będziemy rozmawiać m.in. o nowoczesnym utrzymaniu ruchu w zakładach przemysłowych, narzędziach, systemach i rozwiązaniach wspierających UR, a także o systemach komputerowych, diagnostyce, remontach i modernizacjach.

Konferencja w liczbach: 330 uczestników, 47 stoisk, 5 startupów, 30 prezentacji

Uczestnik
2018-06-05
Ciekawe i bardzo merytoryczne prezentacje w czasie konferencji. Super!
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ