Partner serwisu
04 października 2017

Malwina Kopron, brązowa medalistka Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie z wizytą w Grupie Azoty PUŁAWY

Kategoria: Chemia w sporcie

Malwina Kopron, brązowa medalistka Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie i złota medalistka Uniwersjady w Tajpej gościła w piątek (29 września br.) w Grupie Azoty PUŁAWY. Spotkała się z zarządem spółki, jej pracownikami i ich rodzinami, a także z dziećmi z puławskich szkół podstawowych.

Malwina Kopron, brązowa medalistka Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie z wizytą w Grupie Azoty PUŁAWY

Spotkanie rozpoczęło się od premiery reportażu o Malwinie przygotowanego przez lubelski oddział Telewizji Polskiej. Następnie podziękowania i gratulacje od prezesa Grupy Azoty PUŁAWY Jacka Janiszka.

Malwina jest wzorem prawdziwej wytrwałości, bowiem łączenie sportu zawodowego na tak wysokim poziomie z nauką nie jest proste. Przykład tej zawodniczki pokazuje, że drogą do sukcesu jest ciężka praca i wsparcie rodziny, ale zawsze warto podjąć wyzwanie. Jestem dumny, że Grupa Azoty PUŁAWY mogła wesprzeć Malwinę Kopron i deklaruję, że będziemy to czynić nadal – powiedział Jacek Janiszek, prezes zarządu PUŁAW.

Ten sezon był dla mnie wyjątkowo udany. Można powiedzieć, że być to sezon życia. Ale to nie koniec. Przede mną kolejne wyzwania – w przyszłym roku mistrzostwa Europy, za dwa lata mistrzostwa świata, a za trzy lata impreza najważniejsza, czyli igrzyska olimpijskie i chcę na nich zdobyć medal dla Polski – mówi Malwina Kopron.

W drugiej części spotkania Malwina wspominała swoje występy sportowe i odpowiadała na pytania uczniów. Na koniec były autografy i zdjęcia. Malwinie towarzyszył jej trener i dziadek w jednej osobie Witold Kopron oraz mama – Beata Kopron. Od marca 2017 roku głównym partnerem Malwiny Kopron jest Grupa Azoty PUŁAWY.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ