Partner serwisu
15 sierpnia 2017

Badanie towarów przemysłowych

Kategoria: Książki pod patronatem kierunekCHEMIA.pl

Dobór przez autorów tematyki opracowania można uznać za prawidłowy, szczególnie że jest to jedyna tak obszerna monografia polskojęzyczna omawiająca tę problematykę, mając na uwadze jego obszerność wypełnia on lukę w zakresie literatury dla przeznaczonych dla studentów wielu specjalizacji. (…) Pozytywnym elementem monografii jest znaczny uniwersalizm opracowania, co czyni ją przydatną zarówno dla studentów wielu specjalności, jak również dla pracowników wielu służb technicznych.

 

 

Badanie towarów przemysłowych

Z recenzji dra hab. inż. Jana Łukowskiego, profesora Politechniki Śląskiej

Jedyna książka na rynku omawiająca tak szeroki zakres wiedzy o badaniach towarów przemysłowych z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących norm.

W książce autorów wykładających na Akademii Górniczo Hutniczej będzie można przeczytać o sposobach badania następujących grup towarów:

  • surowce i wyroby włókiennicze
  • skóra i wyroby skórzane
  • papier i wyroby drewnopochodne
  • środki czystości i wyroby kosmetyczno-perfumeryjne
  • zmechanizowany sprzęt AGD
  • materiały stosowane w medycynie
  • spoiwa, zaprawy budowlane, beton

Publikację kierujemy m.in. do studentów kierunków technicznych wyższych uczelni o różnych specjalnościach (np. materiałoznawstwo, inżynieria materiałowa), studentów uczelni ekonomicznych (towaroznawstwo oraz zarządzanie i inżynieria produkcji).

Książka może również znaleźć zastosowanie dla pracowników działów kontroli jakości, technologów w przedsiębiorstwach oraz specjalistów wykorzystujących omawiane w książce materiały.

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ