Partner serwisu
30 marca 2017

Porozumienie między Azoty Police a ZZPN

Kategoria: Nawozy

Sprzedaż nawozów na zachodniopomorskie boiska sportowe po atrakcyjnych cenach w zamian za promocję Grupy Azoty Police – to główne założenie podpisanego 28 marca porozumienia pomiędzy policką spółką a Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej (ZZPN).

Porozumienie między Azoty Police a ZZPN

Na mocy podpisanego porozumienia ZZPN podejmie rozmowy z klubami piłkarskimi w regionie dotyczące możliwości wykorzystania produkowanych w Policach nawozów do pielęgnacji boisk.

Murawa boisk klubów, które zdecydują się zawrzeć współpracę z Grupą Azoty Police, będzie nieodpłatnie przebadana, a spółka dobierze dla niej najbardziej efektywne nawozy. Kluby będą mogły je kupić po konkurencyjnej cenie. W zamian polickie zakłady oczekują m.in.. że na boiskach a także wokół nich pojawią się jej reklamy.

 – Grupa Azoty Police od wielu lat wspiera sport. Współpraca z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej ma na celu inwestycję nie tyle w sportowców, co w odpowiednie warunki do gry, w tym przede wszystkim jakość murawy na boiskach, które w piłce są niezwykle istotne – podkreślił wiceprezes polickiej spółki Tomasz Panas. 

– Jestem przekonany, że na zawartym porozumieniu skorzystają przede wszystkim kluby zrzeszone w strukturach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, a co za tym idzie tysiące piłkarzy. Nawiązanie współpracy z tak wybitnym ekspertem w dziedzinie nawozów, jakim bez wątpienia jest Grupa Azoty, stanowić będzie dla naszych klubów gwarancję posiadania równych i bardziej zielonych boisk – uważa Jan Bednarek, prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

ZZPN zrzesza 401 klubów z województwa zachodniopomorskiego. W ramach swojej działalności związek organizuje piłkarskie rozgrywki ligowe różnych szczebli i kategorii wiekowych oraz rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim w województwie zachodniopomorskim. Warunkiem organizacji rozgrywek jest dobry stan boisk trawiastych, które podlegają bieżącej kontroli ZZNP.

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ