Partner serwisu
06 listopada 2015

Piotr Grobelny ze statuetką Klucza Sukcesu

Kategoria: XIV Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

W tym roku statuetkę Klucza Sukcesu redakcja magazynu „Chemia Przemysłowa” przyznała Piotrowi Grobelnemu – za wyróżniające się osiągnięcia w dziedzinie kultury i zarządzania bezpieczeństwem.

Piotr Grobelny ze statuetką Klucza Sukcesu

Ceremonia wręczenia statuetki Piotrowi Grobelnemu - Dyrektorowi Biura Bezpieczeństwa i Prewencji w PCC Rokita SA, za wyróżniające się osiągnięcia w dziedzinie kultury i zarządzania bezpieczeństwem – miała miejsce podczas Gali Wieczoru w ramach konferencji „Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych” (5-6 listopad br., Kędzierzyn Koźle).

Laudację wygłosił profesor Adam Markowski, laureat tej nagrody oraz przewodniczący Rady Programowej magazynu Chemia Przemysłowa.

 

Piotr Grobelny

Absolwent Politechniki Wrocławskiej kierunku inżynieria chemiczna oraz studiów podyplomowych Politechniki Łódzkiej –bezpieczeństwo procesów przemysłowych i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – bezpieczeństwo i higiena pracy.

Od początku swojej kariery zawodowej  związany z Grupą PCC Rokita w Brzegu Dolnym. Kariera zawodowa ściśle powiązana z bezpieczeństwem technicznym, procesowym bezpieczeństwem pracy i transportem towarów niebezpiecznych od stanowiska referent techniczny do obecnie zajmowanego stanowiska dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Prewencji.

Na co dzień współpracuje z PIPC jako wiceprzewodniczący komisji bezpieczeństwa pracy i bezpieczeństwa procesowego. Wdrażał w spółkach PCC Rokita programy Responsible Care oraz system pomocy w transporcie towarów niebezpiecznych SPOT. Aktywny promotor nowoczesnych systemów zarządzania bezpieczeństwem i optymalizacji procesów przemysłowych.

Członek stowarzyszenia Doradców ds. Transportu Towarów Niebezpiecznych DGSA ( sam jest doradcą RID i ADR), SITPChem oraz  OSP w Brzegu Dolnym.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ