Partner serwisu

RELACJA

Kategoria: XIV Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

Jak zapewnić bezawaryjność instalacji? Jakie są współczesne standardy i narzędzia oceny stanu bezpieczeństwa? Jaka jest rola ubezpieczyciela? Czy brak kultury bezpieczeństwa jest główną przyczyną awarii i wypadków? To tylko niektóre tematy w programie XIV Konferencji Naukowo-Technicznej Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych, która odbyła się 5-6 listopada 2015 r. w Hotelu Solidaris w Kędzierzynie-Koźlu.

RELACJA

Już po raz czternasty specjaliści do spraw bezpieczeństwa i prewencji spotkają się na konferencji Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych w Kędzierzynie-Koźlu.

W programie m.in.:

  • Panele tematyczne
  • Debata
  • Prezentacje ofert firm, wystawa stoisk
  • Wycieczka techniczna do zakładu Grupy Azoty ZAK S.A.

Do udziału w konferencji zaprasza BMP, wydawca magazynów "Chemia Przemysłowa" i „Energetyka Cieplna i Zawodowa” i portali branżowych www.kierunekchemia.pl, www.kierunekenergetyka.pl oraz Honorowy Gospodarz - Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.

 

W ubiegłym roku w Puławach

W ubiegłym roku konferencja przyciągnęła do Puław rekordową liczbę uczestników – do udziału zgłosiło się 188 osób, które w pięciu sesjach wykładowych mogły wysłuchać 27 referatów dotyczących bezpieczeństwa i ochrony obiektów przemysłowych, działań związanych z Systemem SPOT czy prezentacji z analizy i oceny ryzyka procesowego. W programie nie zabrakło również opisu doświadczeń największych zakładów przemysłowych np.: Grupy Azoty, Grupy LOTOS czy Elektrowni Połaniec, które zaprezentowały swoje wnioski z ćwiczeń praktycznych, prowadzonych remontów czy awarii przemysłowych.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ