Partner serwisu
27 października 2015

ZAKSA otwiera sezon

Kategoria: Chemia w sporcie

23 października 2015 roku odbyła się oficjalna prezentacja drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na sezon sportowy 2015/2016.

ZAKSA otwiera sezon

Kibice zgromadzeni w piątkowe popołudnie w Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty” w Kędzierzynie-Koźlu nie mogli czuć się zawiedzeni. Już od samego wstępu na obiekt powitani zostali występem niezwykle utalentowanego duetu Alexander Kiran – Karol Nowaczek, wychowanków I-go Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu i pomimo, iż ich występ poprzedzał oficjalne rozpoczęcie wydarzenia, z pewnością pozostanie w pamięci kibiców na bardzo długo czas.

Punktualnie o godzinie 18:00 duet spikerski powitał zgromadzonych kibiców, po czym Halę Widowiskowo-Sportową „Azoty” ogarnęła ciemność. Gra świateł oraz energiczny taniec zespołu Funk Rockass wzmocnionego reprezentantami innych grup tanecznych skutecznie rozgrzał publiczność, po czym nastał długo wyczekiwany moment prezentacji kędzierzyńskiej drużyny. Oczom kibiców kolejno ukazywali się wybiegający zawodnicy drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z nowo wybranym kapitanem Pawłem Zatorskim na czele.

W harmonogramie wydarzenia nie mogło zabraknąć prezentacji Partnerów Klubu, którzy w akompaniamencie charyzmatycznego głosu Klaudii Kulawik zaproszeni zostali do wspólnej fotografii.

W tym wyjątkowym wydarzeniu, o tak szczytnym celu, nie mogło zabraknąć osobistości, które na stałe wpisały się w panteon sławy kędzierzyńskiego Klubu. Ku uciesze zgromadzonych kibiców, na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej „Azoty”, raz jeszcze zobaczyć można było Sławomira Gerymskiego, Aleksandra Januszkiewicza, Kamila Kacprzaka, Przemysława Lacha, Rafała Musielaka, Tomasza Palucha, Marcina Prusa, Sławomira Skrzypca, Jakuba Novotnego, Michała Kozłowskiego, Bartłomieja Soroke, Jarosława Stancelewskiego, Tomasza Szarka, Andrzeja Solskiego, Wojciecha Wolińskiego a także trenerów Andrzeja Kubackiego oraz Waldemara Wspaniałego.

To właśnie spośród wyżej wymienionych gwiazd, zawodników aktualnie reprezentujący barwy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz wzmocnień w postaci Michała Chadały, Sebastiana Świderskiego a także ambasadorki Olimpiad Specjalnych Polska, wybitnej siatkarki Agaty Kaczmarzewskiej-Pury – trenerzy Waldemar Wspaniały oraz Ferdinando de Giorgi wyselekcjonowali składy swoich zespołów.

Z pewnością na przypomnienie zasługuje fakt, iż to nie rozgrywany mecz był najważniejszym punktem wydarzenia. W trakcie oficjalnej prezentacji drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle prowadzona była zbiórka funduszy na rzecz Stowarzyszenia Olimpiad Specjalnych Polska – oddział Opole. To właśnie powyższe stowarzyszenie wsparli wszyscy Kibice uczestnicy w piątkowym wydarzeniu – za sprawą zakupionych biletów- cegiełek.

 

Źródło,fot.: ZAKSA

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ