Partner serwisu
16 października 2023

Podziękowania dla Rafinerii Gdańskiej i Browaru w Elblągu

Kategoria: XVII Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej

W czasie 17. edycji Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej w Gdyni, wręczono pamiątkowe statuetki z podziękowaniem  dla Rafinerii Gdańskiej i Browaru w Elblągu, które w tym roku pełnią rolę honorowych gospodarzy wydarzenia.

Podziękowania dla Rafinerii Gdańskiej i Browaru w Elblągu

Statuetkę dla Rafinerii Gdańskiej odebrał Cezary Godziuk, członek zarządu spółki, z kolei w imieniu drugiego gospodarza Browaru w Elblągu – Piotr Dratwa, kierownik procesów technologicznych i energetycznych firmy.

Udział  Rafinerii Gdańskiej i Browaru w Elblągu należącego do Grupy Żywiec w tym wydarzeniu przyczynił się m.in. do podniesienia poziomu merytorycznego wydarzenia. Ponadto w dzień poprzedzający konferencję gospodarze honorowi zaprosili uczestników spotkania do zwiedzania swoich zakładów w Gdańsku i Elblągu. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

 

***

Organizatorem XVII Kongresu Gospodarki Wodno-Ściekowej, który odbywa się 17-18 października 2023 r. w Gdyni jest firma BMP, wydawca m.in. czasopism "Kierunek CHEMIA", „Kierunek ENERGETYKA” i „Kierunek Spożywczy” oraz portali: kierunekCHEMIA.pl, kierunekENERGETYKA.pl, kierunekSPOŻYWCZY.pl. Gospodarzami Honorowymi wydarzenia zostali: Rafineria Gdańska oraz Browar w Elblągu należący do Grupy Żywiec.

fot. BMP
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ