Partner serwisu
30 maja 2017

Wymieniamy się wiedzą, by awarii było jak najmniej

Kategoria: X Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Ponad 300 osób bierze udział w organizowanej przez BMP X Konferencji Naukowo-Technicznej Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym, która w tym roku odbywa się w Kazimierzu Dolnym.

Wymieniamy się wiedzą, by awarii było jak najmniej

Planowanie remontów, efektywne zarządzanie utrzymaniem ruchu, narzędzia wspierające UR, eliminowanie przestojów – to główne zagadnienia poruszane w czasie imprezy. W programie zaplanowano również debatę poświęconą przyszłości polityki remontowej i UR.

Widzimy, że wszystkie ważne firmy z branży chemicznej są dziś w Kazimierzu obecne. To pokazuje, że takie konferencje są nam potrzebne przede wszystkim po to, by wymieniać się doświadczeniami – mówił Andrzej Skwarek, Członek Zarządu Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.

Największą wartością naszych konferencyjnych spotkań jest fakt, że możemy wymieniać się swoimi spostrzeżeniami po to, aby awarii było jak najmniej – dodał Adam Grzeszczuk, prezes firmy BMP, która jest organizatorem wydarzenia.

Praktycznym wstępem do konferencji była wycieczka do puławskich zakładów (Grupa Azoty jest Honorowym Gospodarzem spotkania). Zwiedzający mieli okazję m.in. wjechać na 130-metrową wieżę granulacyjną.

Konferencję uzupełnia wystawa 41 stoisk, gdzie prezentowane są nowoczesne rozwiązania dla branży chemicznej.

 

Galeria Wymieniamy się doświadczeniami, by awarii było jak najmniej

 

ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ