Partner serwisu
16 kwietnia 2024

Grupa Azoty Honorowym Gospodarzem konferencji

Kategoria: XXIII Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych. Infrastruktura Krytyczna

Honorowym Gospodarzem XXIII Konferencji „Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych. Infrastruktura Krytyczna", która odbędzie się 24-26 września br. w Szczecinie została Grupa Azoty.

Grupa Azoty Honorowym Gospodarzem konferencji

Grupa Azoty to zdecydowany lider krajowego rynku nawozowego i jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, ma również silną pozycje na rynkach takich produktów jak melamina, poliamid, alkohole OXO, plastyfikatory czy biel tytanowa.

Grupa Azoty Polyolefins jest częścią Grupy Azoty. Spółka tworzy segment Poliolefin - jednostkę biznesową wyspecjalizowaną w produkcji Polipropylenu, pod marką Gryfilen®. Ze względu na unikalne właściwości produktu i zróżnicowany asortyment Gryfilen® znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in.: produkcji opakowań i towarów konsumpcyjnych, budownictwie czy przemyśle motoryzacyjnym. Polipropylen jest tworzywem, które bardzo łatwo poddaje się pełnemu recyklingowi, dzięki czemu wpisuje się w europejskie założenia gospodarki obiegu zamkniętego.

***

Honorowym Gospodarzem XXIII Konferencji "Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych.Infrastruktura Krytyczna", która odbędzie się 24-26 września br. w Hotelu Vulcan w Szczcienie jest Grupa Azoty. Organizatorem – firma BMP, wydawca m.in. czasopisma "Kierunek Chemia" i portalu kierunekCHEMIA.pl.

fot. Grupa Azoty
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ