Partner serwisu
26 sierpnia 2019

LISTA ZGŁOSZONYCH

Kategoria: Kongres Gospodarki Wodno-Ściekowej, XIII Konferencja Woda i Ścieki w Przemyśle

Firmy, które potwierdziły już swój udział:


1 "Alventa" Spółka Akcyjna
2 "AQUATOR SYSTEMY" Sp.
3 "BIELMLEK" Spółdzielnia Mleczarska
4 "MILAREX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5 Air Liquide Polska Sp. z o.o.
6 Alfa Laval Polska Sp. z o.o.
7 Amiblu
8 Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. O/w Morlinach
9 AQUA SEEN Sp. z o. o.
10 Argelith Ceramic Tiles H. Bitter GmbH
11 BMP Sp. z o. o.
12 BNI Strategia
13 BONDUELLE POLSKAFabryka w Gniewkowie
14 Browar KORMORAN Sp. z o.o.
15 Browar Namysłów Sp. z o.o. ZP w Braniewie
16 CBW Unitex Sp. z o.o.
17 CDM Smith Sp. z o.o.
18 CERTECH Sp. z o.o.
19 Climbex S.A.
20 Danfoss Poland Sp. z o.o.
21 Desotec Polska Sp. z o.o.
22 Döhler Sp. z o.o.
23 ECOL Sp. z o.o.
24 Ecol-Unicon Sp. z o.o.
25 Ekofinn-Pol Sp. z o.o.
26 EKONEN MARIUSZ NENCA
27 Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.
28 ENERGOBALTIC Sp. z o.o. EC Władysławowo
29 Energopomiar Sp. z o.o.
30 EUROWATER Sp. z o.o.
31 Evoqua Water Technologies
32 Gdańska Fundacja Wody
33 Gerodur MPM Kunststoffverarbeitung GmbH & Co. KG
34 GRANIMEX W. GRANOPS Sp. J.
35 Grundfos Pompy Sp. z o.o.
36 Grupa Azoty S.A.
37 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn SA
38 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne ''Police" S.A.
39 Grupa LOTOS S.A.
40 Grupa Żywiec SA Browar w Elblągu
41 Hach Lange Sp. z o.o.
42 HIDROFILT Sp. z o.o.
43 Hochland Polska Sp. z o.o. Zakład w Kazimierzu
44 Hochland Polska Sp. z o.o. Zakład w Węgrowie
45 Honeywell Sp. z o.o.
46 Huber Technology Sp. z o.o.
47 Hydac sp. z o.o.
48 HYDRO-MARKO Sp. z o. o. Sp. K.
49 IEM FörderTechnik GmbH
50 INDUSERWIS
51 IOŚ - Państwowy Instytut Badawczy
52 JSW KOKS S.A. Koksownia Przyjaźń
53 KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH "CIC"
54 Katowickie Wodociągi S.A.
55 KEMIRA GDAŃSK SP. Z O.O.
56 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z. o.o.
57 KPS FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
58 KROHNE Polska Sp. z o.o.
59 Marcor
60 Masterflex Polska
61 Mondi Świecie S.A.
62 MOWI POLSKA S.A.
63 NAVOTECH Inżynieria Środowiska Sp. z o. o.
64 Neumo Polska Sp. z o.o.
65 NIEZALEŻNY EKSPERT
66 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Skała
67 OMC Envag Sp. z o.o.
68 ORIONTEC SP.Z O.O. SP.K.
69 OSM PIĄTNICA
70 OSM PRUDNIK
71 OSM SIERPC
72 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.
73 Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.
74 PGE Energia Ciepła S.A.
75 PGE GiEK SA O/ Elektrownia Bełchatów
76 PGNiG TERMIKA S.A. Elektrociepłownia Siekierki
77 Phytopharm Klęka S.A.
78 PKN ORLEN S.A.
79 Politechnika Śląska
80 Politechnika Warszawska
81 POLMLEK RACIĄŻ Sp. z o.o.
82 POLMOS Żyrardów Sp. z o.o.
83 Polski Ogród /Oddział ZPOW Ryki
84 POLSKI OGRÓD Sp. z o.o. Odd. ZPOW Skierniewice
85 Proffico Sp. z o.o.
86 ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.
87 Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki ''PiA-ZAP''
88 PSK AS Arkadiusz Skiba
89 PŚ Instytut Inżynierii Wody i Ścieków
90 RATO Industrial Solutions Sp. z o. o. Sp. K.
91 RB CONSULTING
92 RCEkoenergia Sp. z o.o.
93 Rectus Polska Sp. z o.o.
94 ROWE POLSKA SP. Z O. O.
95 SafeTech Marian Hoppe Sp.j.
96 SCHWARTE GROUP Sp. z o.o.
97 SEEN Technologie Sp. z o.o.
98 SM "MLEKPOL" w Grajewie
99 SM „MLEKPOL" ZPM Mrągowo
100 SM Spomlek Oddział Chojnice
101 Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek
102 Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" w Suwałkach
103 Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
104 SYNTHOS DWORY 7
105 TARCZYŃSKI S.A.
106 Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie
107 UAM Wydział Prawa i Administracji
108 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
109 Veolia Energia Polska S.A.
110 Veolia Water Technologies
111 Weber Polska Sp. z o.o.
112 WHYNOTTRAVEL
113 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.
114 Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o.
115 Zakłady Chemiczne NITRO-CHEM S.A.
 

fot. 123.fr.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ