Partner serwisu
17 maja 2018

Przyjaciel Redakcji dla Tadeusza Żaby

Kategoria: XXIV Kongres Użytkowników Pomp

Przyjaciel Redakcji to statuetka, którą Radakcja Wydawnictwa BMP przyznaje osobom, na których radę w kwestii programów konferencji, podejmowanej tematyki zarówno w czasie konferencyjnych spotkań, jak i w czasopismach i na portalach, może liczyć. Na XXIV Kongresie Użytkowników Pomp trafiła do Tadeusza Żaby, Dyrektor Produkcji MPWiK Kraków.

Przyjaciel Redakcji dla Tadeusza Żaby

dr inż. Tadeusz Żaba
Dyrektor Produkcji, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie

Absolwent Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytecie Ekonomicznym. Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej.

W Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie pracuje od 1986 roku, obecnie na stanowisku Dyrektora Produkcji. Jest odpowiedzialny za zarządzanie procesem produkcyjnym w zakresie uzdatniania i dystrybucji wody, oczyszczania ścieków oraz utrzymania ruchu.

Autor lub współautor kilkudziesięciu artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych lub zawodowych oraz materiałach konferencyjnych. W kręgu jego zainteresowań pozostaje tematyka odnawialnych źródeł energii oraz energochłonności obiektów wodociągowych.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ