Partner serwisu
03 czerwca 2019

KONTAKT

Kategoria: XXVI Sympozjum Naukowo-Techniczne CHEMIA 2020
Kontakt w sprawie uczestnictwa: Kontakt z redakcją: Kontakt z koordynatorem:

Joanna Janik
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 12
kom. 798 830 772
fax 32 414 97 73
e-mail: joanna.janik@e-bmp.pl

Aleksandra Grądzka-Walasz
redaktor
tel. 32 415 97 74 wew. 20
kom. 602 115 264

e-mail: aleksandra.walasz@e-bmp.pl

Aneta Jaroszewicz
specjalista działu realizacji projektów
tel. 32 415 97 74 wew. 23
kom. 602 116 287

e-mail: aneta.jaroszewicz@e-bmp.pl

Kontakt z działem handlowym:

Ewa Dombek
starszy specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 17
kom. 606 337 384
e-mail: ewa.dombek@e-bmp.pl

Marta Mika
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 38
kom. 602 694 574

e-mail: marta.mika@e-bmp.pl

Marta Mazurek
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew. 24
kom. 539 059 377

e-mail: marta.mazurek@e-bmp.pl

Kalina Barlik
specjalista ds. sprzedaży
tel. 32/415 97 74 wew.44
kom. 511 066 599

e-mail: kalina.barlik@e-bmp.pl

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ