Partner serwisu

Lider Bezpiecznej Pracy – Grupa Azoty ZAK S.A.

Kategoria: Z życia branży

Komisja Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy zdecydowała o przyznaniu Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy spółce Grupa Azoty ZAK S.A. na kolejne 2 lata.

Lider Bezpiecznej Pracy – Grupa Azoty ZAK S.A.

Aby otrzymać Złotą Kartę Liderów Bezpiecznej Pracy należy spełnić szereg istotnych warunków, m.in. wykazać, że wskaźniki wypadków przy pracy i chorób zawodowych w przedsiębiorstwie nie przekraczają średniej krajowej w danej sekcji gospodarki lub zróżnicowana składka na społeczne ubezpieczenie wypadkowe jest obniżona; firma ma opracowany i wdrożony (o ile jest to uzasadnione) system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy lub certyfikat uznania kompetencji jednostki edukacyjnej w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy; spółka prowadzi systematyczną działalność profilaktyczną i osiąga efekty w zakresie poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz  propaguje te efekty w środkach masowego przekazu, w tym także w wydawnictwach CIOP-PIB, aktywnie współpracuje z Instytutem co najmniej 5 lat.

Tegoroczne wyróżnienia wręczane będą podczas uroczystości towarzyszącej XVI Konferencji Liderów Bezpiecznej Pracy, w dniach 23-24 października 2013 r.


Źródło: Grupa Azoty S.A.

Źródło fot: Grupa Azoty S.A.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ