Partner serwisu
14 lutego 2018

KONKURS: Start-upy dla UR i remontów spotkają się w Gdyni

Kategoria: XI Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym

Przedstaw pomysł, zainteresuj potencjalnych partnerów polskiego przemysłu chemicznego innowacyjnym rozwiązaniem. Może to właśnie Twojego nowatorskiego rozwiązania szukają zakłady chemiczne i rafinerie w Polsce? Zgłoś się już dziś do konkursu „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów” organizowanego przez BMP, wydawcę magazynu branżowego Chemia Przemysłowa i portalu kierunekCHEMIA.pl.

KONKURS: Start-upy dla UR i remontów spotkają się w Gdyni

KIEDY STARTUJEMY

Konkurs „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów” wystartował 15 lutego 2018 roku. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia br. – wystarczy wypełnić i przesłać do nas formularz konkursowy.
W kolejnym etapie konkursu, do 21 maja, spośród wszystkich zgłoszeń Kapituła Konkursu, złożona z przedstawicieli największych zakładów chemicznych i rafinerii w Polsce, wyłoni pięć najlepszych. Laureaci konkursu przedstawią swoje start-upy podczas XI Konferencji Naukowo-Technicznej „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym" w dniach 4-6 czerwca 2018 r. w Gdyni. Najlepszy start-up będzie mógł zaprezentować się (10 minut) na forum ww. konferencji. Wygrana to nie tylko wyróżnienie i pozyskanie przez Kapitułę Konkursu referencji, ale również szansa na znalezienie partnerów branżowych.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy wyłącznie poprzez wypełnienie i odesłanie formularza konkursowego.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

Nasz konkurs przeznaczony jest zarówno dla osób posiadających pomysł na start-up, jak i dla przedsiębiorców już istniejących na rynku. Najważniejsze, aby innowacyjne rozwiązanie dotyczyło rozwiązań dla branży chemicznej i rafineryjnej w zakresie mechaniki, automatyki, antykorozji, diagnostyki, elektryki, budownictwa, systemów informatycznych, systemów sterowania i systemów zarządczych.

CO TRZEBA ZROBIĆ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zarejestrować swoje uczestnictwo za pomocą formularza konkursowego, który należy wysłać do 30 kwietnia 2018 r. na adres chemia@e-bmp.pl. Poza formularzem dla zobrazowania start-upu można również przesłać jego np. zdjęcie, rysunek, schemat działania czy zdjęcie prototypu.

CO DALEJ Z FINAŁOWĄ PIĄTKĄ?

Finaliści konkursu, 5 start-upów, wybranych przez Kapitułę Konkursu, przed finałem zobowiązani są do:

  • przesłania do 31 maja 2018 r. krótkich prezentacji swoich pomysłów w jednym z trzech formatów: ppt, pptx, lub pdf
  • zgłoszenia do 28 maja 2018 r. dwóch osób (imię i nazwisko, nazwa firmy) reprezentujących na konferencji dany start-up, które będą miały okazję wystawić swoje stoisko.

JAK OCENIANE BĘDĄ ZGŁOSZENIA?

Kapituła Konkursu, złożona z przedstawicieli przemysłu chemicznego i rafineryjnego w Polsce, oceniać będzie zgłoszenia wg następujących kryteriów:

  • innowacyjność pomysłu,
  • możliwość realizacji
  • zawartość merytoryczna,
  • wdrożenie pomysłu w przemyśle chemicznym, rafineryjnym.

ETAPY KONKURSU I NAGRODY:

1. Przyjmowanie i ocena zgłoszeń przez Kapitułę Konkursu oraz wybór 5 start-upów, które zostaną zaproszone do finału podczas XI Konferencji Naukowo-Technicznej „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”.

2. Finał Konkursu – wystawienie swoich stoisk podczas XI Konferencji Naukowo-Technicznej „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym” w dniach 4-6 czerwca br. w Hotelu Mercure Gdynia Centrum. Najlepszy start-up – wybrany podczas konferencji – wystąpi z dziesięciominutową prezentacją na jej forum 6 czerwca 2018 r. Ponadto dla Laureata konkursu przewidujemy możliwość zamieszczenia artykułu w magazynie Chemia Przemysłowa i na portalu www.kierunekchemia.pl.

ORGANIZATOR

Organizatorem Konkursu „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów” jest firma BMP, integrująca środowiska branżowe, proponująca nowe formy budowania porozumienia, integrator i moderator kontaktów biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń. To organizator branżowych spotkań i wydarzeń – znanych i cenionych ogólnopolskich konferencji branżowych, wydawca profesjonalnych magazynów, w tym Chemii Przemysłowej i portali m.in. kierunekCHEMIA.pl

INFORMACJE O KONKURSIE

Więcej informacji o konkursie oraz konferencji można znaleźć na stronie www.kierunekchemia.pl. Zgłoszenie wyślij na adres e-mail: chemia@e-bmp.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ