Partner serwisu
16 maja 2016

Kto w zarządzie Grupy LOTOS

Kategoria: Z życia branży

Rada Nadzorcza Grupy LOTOS S.A. zdecydowała o rozstrzygnięciu konkursu na członków zarządu gdańskiego koncernu. Do składu Zarządu wchodzą: Robert Pietryszyn, Mateusz Bonca, Marcin Jastrzębski, oraz Przemysław Marchlewicz.

Kto w zarządzie Grupy LOTOS

13 maja br. zakończył się rozpoczęty miesiąc wcześniej konkurs na członków zarządu Grupy LOTOS S.A. rada nadzorcza spółki przeanalizowała kilkadziesiąt ofert i po przeprowadzonych rozmowach z wybraną grupą kandydatów zdecydowała o powołaniu do składu zarządu nowych członków.

Są to: Robert Pietryszyn, który objął od 13 maja br. funkcję prezesa zarządu; Mateusz Bonca, który obejmie od 1 czerwca br. funkcję wiceprezesa zarządu ds. strategii i rozwoju; Marcin Jastrzębski, który objął od 13 maja br. funkcję wiceprezesa zarządu  ds. operacyjnych; Przemysław Marchlewicz, który obejmie od 17 maja br. funkcję wiceprezesa zarządu ds. korporacyjnych.

W zarządzie Grupy LOTOS S.A. zasiadają również: Maciej Szozda, wiceprezes zarządu ds. produkcji i handlu; Mariusz Machajewski wiceprezes zarządu ds. ekonomiczno-finansowych.

 

 

Źródło,fot.: Grupa LOTOS

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ