Partner serwisu
04 grudnia 2015

Liderzy Bezpieczeństwa Technicznego

Kategoria: Z życia branży

Podczas III Konferencji Urzędu Dozoru Technicznego pn. „Nauka, technika, gospodarka - doświadczenia i perspektywy rozwoju” w Ożarowie Mazowieckim odbyła się gala wręczenia tytułów Lidera Bezpieczeństwa Technicznego.

Liderzy Bezpieczeństwa Technicznego

Ogólnopolski ranking Lider Bezpieczeństwa Technicznego to inicjatywa UDT honorująca przedsiębiorstwa wyróżniające się w skali kraju wysokim standardem bezpieczeństwa technicznego, innowacyjnością oraz wkładem w rozwój gospodarczy Polski.

Kapituła rankingu ocenia firmy zajmujące się projektowaniem, wytwarzaniem, instalacją, eksploatacją, naprawą i modernizacją urządzeń technicznych. Przedsiębiorstwa nominowane są w trzech kategoriach: wytwórca, użytkownik i modernizujący. Do finału kwalifikują się firmy, które uzyskały najwyższe oceny we wszystkich kryteriach rankingu.

 

Liderami Bezpieczeństwa Technicznego 2015 są:

W kategorii „modernizujący”:

REMY Sp. z o.o.
REMZAP Sp. z o.o.

W kategorii „użytkownik” w sektorze dużych przedsiębiorstw:

KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi „Głogów”

W kategorii „użytkownik” w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw:

Elektrociepłownia „Zielona Góra” SA

W kategorii „wytwórca” w sektorze dużych przedsiębiorstw:

Ferrum SA

W kategorii „wytwórca” w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw:

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe NIWA J.J. Niwa Sp.j.

 

Specjalne wyróżnienie w uznaniu efektywnej współpracy w obszarze minimalizowania ryzyka eksploatacji urządzeń technicznych oraz za innowacyjność i wdrożenie metody punktowej oceny stanu technicznego gazociągów przesyłowych otrzymał Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA. Tytuł i statuetkę Lidera Bezpieczeństwa Technicznego odebrał Wojciech Kowalski, członek Zarządu ds. technicznych i eksploatacji w GAZ-SYSTEM SA.

Lider Bezpieczeństwa Technicznego to inicjatywa UDT, poprzez którą pragniemy uhonorować wysiłki polskich przedsiębiorstw, przede wszystkim w obszarze nam najbliższym - bezpieczeństwa technicznego, ale także wyróżniających się innowacyjnością i wkładem w rozwój i budowę silnej polskiej gospodarki. Cieszę się, że Urząd Dozoru Technicznego powołał do życia Lidera Bezpieczeństwa Technicznego i stworzył okazję, aby dostrzec i docenić osiągnięcia polskich przedsiębiorców, nie tylko w bezpieczeństwie technicznym – powiedział prezes UDT Mieczysław Borowski

Zwycięzcom gratulujemy!

 

Więcej informacji na stronie Urzędu Dozoru Technicznego

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ