Partner serwisu
19 września 2017

Piotr Rybka, Główny Specjalista ds. BHP i Ppoż. EDF Polska S.A.

Kategoria: XVI Konferencja Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych

Piotr Rybka, Główny Specjalista ds. BHP i Ppoż. EDF Polska S.A. weźmie udział w debacie: (Cyber)BEZPIECZNI... Ochrona przed zagrożeniami zewnętrznymi. Zobacz jego notkę biograficzną.

Piotr Rybka, Główny Specjalista ds. BHP i Ppoż. EDF Polska S.A.

Ukończył studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej w 2006 roku. Po studiach pracował jako Inspektor Nadzoru w Zespole ds. Elektrycznych i AKPiA w Elektrociepłowniach Wybrzeże S.A. (obecnie EDF Polska S.A. Oddział Wybrzeże). Po 3 latach został zatrudniony jako Starszy Specjalista ds. Elektrycznych w Centrali Inżynierii EDF Polska w Krakowie. Następnie został oddelegowany do pracy we Francji do Le Havre na budowę/retrofit bloku 600 MWe, gdzie przez ponad rok pełnił funkcję Inspektora Nadzoru robót elektrycznych (Chargé de Suivi), nadzorując zespół francuskojęzyczny.

Od 3 lat zajmuje się budowaniem kultury bezpieczeństwa procesowego dla energetyki węglowej w EDF Polska w Warszawie. Wiedzę praktyczną czerpie w trakcie wyjazdów do francuskich i angielskich elektrowni konwencjonalnych, jądrowych i centrów inżynieryjnych dla tychże elektrowni. Wiedzę teoretyczną zgłębia u prof. Adama Markowskiego z Politechniki Łódzkiej i współpracujących z nim ekspertów. Członek wielu komitetów i komisji w obszarze bezpieczeństwa personalnego oraz bezpieczeństwa technicznego.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ