Partner serwisu
12 października 2017

Grupa MOL zaprasza studentów do uczestnictwa w konkursie Freshhh

Kategoria: Aktualności

11 października 2017  Grupa MOL otworzyła rekrutację do następnej edycji swojego programu pozyskiwania młodych talentów – Freshhh 2017. Już jedenasty rok z rzędu najlepsi studenci zainteresowani przemysłem naftowo-gazowym mają okazję wziąć udział w międzynarodowym konkursie on-line i wygrać ekscytujące nagrody

Grupa MOL zaprasza studentów do uczestnictwa w konkursie Freshhh

Freshhh to międzynarodowy konkurs on-line dla studentów, w którym trzyosobowe zespoły przejmują dowodzenie nad zintegrowaną spółką naftową. Podczas rywalizacji uczestnicy muszą podejmować decyzje w zakresie projektów rozwoju pól naftowych, budowy rafinerii oraz opracowywania najlepszego portfolio produktów. Poza tym, mają możliwość ustalenia strategii w zakresie rozwoju sieci detalicznej oraz podejmowania decyzji dotyczących inwestycji, jak również rozbudowy sieci. Przez ostatnie lata konkurs przyciągnął ponad 25 000 studentów z ponad 70 krajów. Wielu uczestników dostało możliwość rozpoczęcia swojej kariery w Grupie MOL w ramach programu Growww.

Konkurs Freshhh składa się z trzech etapów. Pierwszy etap trwa około dwóch tygodni. W ciągu tego czasu uczestnicy mają za zadanie zbudować spółkę naftową i nią zarządzać. Muszą podejmować ważne decyzje biznesowe dotyczące operacji związanych z poszukiwaniem złóż i produkcją, z sektorem downstream, przemysłem petrochemicznym oraz handlem detalicznym. Do drugiego etapu, czyli półfinału, przechodzi czterdzieści najlepszych zespołów. Czeka ich rozwiązanie specjalistycznych quizów oraz analiza przypadków. Trzeci, finałowy etap konkursu, odbywa się już na żywo. Podczas ostatniego starcia osiem najlepszych zespołów walczyć będzie o nagrody główne. Trzy zwycięskie zespoły otrzymają nagrody o łącznej wartości 25 000 EUR. Finał konkursu planowany jest w styczniu 2018 roku, w Budapeszcie. Zgłoszenia do konkursu można składać do 3 listopada.

Freshhh umożliwia młodym talentom nie tylko zademonstrować swoją wiedzę w dziedzinie technologii, ale również uczy podejmować strategiczne decyzje, które mają zapewnić najwyższą rentowność spółki naftowo-gazowej. Freshhh to także sposób na wzbudzenie zainteresowania studentów karierą w przemyśle naftowo-gazowym oraz zachęcenie ich do pracy w jednej z najatrakcyjniejszych spółek w regionie.

W kontekście Strategii 2030 Grupy MOL, która otwiera firmę na nowe możliwości biznesowe, przyciąganie młodych i utalentowanych ludzi będzie ważniejsze niż kiedykolwiek, zwłaszcza aby osiągnąć sukces na drodze do transformacji przemysłowej oraz w strategicznym zwrocie ku innowacjom. Nasze programy, m.in. Freshhh i Growww, pozwalają nam od lat skutecznie pozyskiwać talenty, także w skali międzynarodowej. Dostrzegamy w nich doskonałą inwestycję w sukces naszej spółki. Przez ostatnie lata obserwujemy, jak Freshhh otwiera atrakcyjne ścieżki kariery w Grupie MOL dla wielu finalistów konkursu. Zachęcam więc wszystkich zainteresowanych tą jedną z najbardziej złożonych gałęzi przemysłu do podjęcia wyzwania i przesłania swojego zgłoszenia. – skomentowała Zdravka Demeter Bubalo, wiceprezes ds. zasobów ludzkich w Grupie MOL.

Konkurs Freshhh był ekscytującą podróżą do pogłębiania wiedzy i odkrywania nowych obszarów, która uświadomiła mi, że praca w tak dynamicznym przemyśle, jakim jest przemysł naftowo-gazowy, jest właśnie dla mnie. Na koniec konkursu zostałem przyjęty do programu Growww, a następnie, dzięki zaangażowaniu i swojej aktywności, otrzymałem ofertę pracy na pełen etat w Grupie MOL. – dodał Dusan Ilic, ekspert ds. nowych usług i wielokanałowości w handlu detalicznym w Grupie MOL.

źródło: Informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ