Partner serwisu
28 marca 2017

Pierwsi wygrani w konkursie ANWILU

Kategoria: Nawozy

ANWIL wyłonił pierwszych zwycięzców w konkursie „Plony i bony”, w którym do wygrania  jest 300 kart paliwowych o wartości 500 zł każda.

Pierwsi wygrani w konkursie ANWILU

Jury po burzliwych obradach 15.03.2017 r. wybrało osoby, które  zostały nagrodzone w pierwszej turze zabawy „Plony i bony”. Wszystkie spełniały warunki formalne konkursu oraz w najciekawszy sposób odpowiedziały na pytanie „Kupuję CANWIL, bo…”.

Jak mówią uczestnicy zabawy: „Nawozy z ANWILU to dobra jakość, dobry skład i dobry plon”, „CANWIL jest wydajny”, „Bo rozpuszcza się do ostatniej granuli”, „To skuteczny nawóz
w odpowiedniej cenie!”. Opinie te zatem potwierdzają słowa producenta CANWILU, który zachęcając do zakupów swoich produktów, podkreśla, że oferuje uniwersalne nawozy azotowe - gwarantujące  wysoki, doskonałej jakości plon - w atrakcyjnej cenie.

– Zabawa trwa do 15.04.2017, więc jest jeszcze czas na dokonanie zgłoszenia. Jesteśmy mile zaskoczeni liczbą zgłoszeń oraz kreatywnością uczestników konkursu. – mówi Agnieszka Multan, koordynator projektu w ANWIL S.A. – Nasze nawozy sprawdzają się na każdym rodzaju gleby, nadają się do stosowania pod wszystkie uprawy, dlatego tyle osób je docenia i stosuje – dodaje.

Zasady konkursu „Plony i bony” są bardzo proste. Wystarczy kupić co najmniej 5 ton nawozów CANWIL (z magnezem lub siarką), zarejestrować fakturę lub paragon na stronie www.plonyibony.pl,
a następnie odpowiedzieć na pytanie „Kupuję CANWIL, bo…”.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone kartami paliwowymi o wartości 500 zł każda, do wykorzystania na stacjach benzynowych należących do PKN ORLEN. Pula nagród wynosi aż 150 000 zł.

Kolejni wygrani zostaną wyłonieni do 26.04.2017. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: www.plonyibony.pl.

 

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ